Lähipalvelut
Lähipalveluiden henkilöstö sijoittuu eri puolille yliopiston kampusta. Lisäksi löydät meidät myös Porin yliopistokeskuksesta ja Rauman kampukselta.

Yhteystiedot

Lähipalveluiden päällikkö Meri Louhi, meri.louhi@utu.fi, 040 724 4613.

Aluekohtaiset tiiminvetäjät Turun kampuksella
  • Terhi Alatalo, terhi.alatalo@utu.fi, 050 501 9830 (Turun kauppakorkeakoulu)
  • Minna Ketola, minna.ketola@utu.fi, 050 408 2187 (Dentalia,Medisiina, Mikro, PET-keskus)
  • Saija Marjasto, saija.marjasto@utu.fi, 050 5658 244 (Quantum, Natura, Agora)
  • Marja Maula, marja.maula@utu.fi, 050 416 0987 (Sirkkala, Geotalo, Hämeenkatu 1, Maaherran makasiini, Rosetta, Signum, yliopiston käytössä olevat yliopistonmäen puutalot)
  • Mirja Mäkelä, mirja.makela@utu.fi, 050 502 7028 (ICT-talo, Biocity, Pharmacity, Datacity)
  • Tarja Rantanen, tarja.rantanen@utu.fi, 046 923 4159 (Arcanum, Calonia, Educarium, Publicum, yliopiston käytössä olevat alakampuksen puutalot)

Porin yksikkö: Mari Syrjäläinen, mari.syrjalainen@utu.fi, 050 410 0871.

Rauman yksikkö: Tiina Peltonen, tiipel@utu.fi, 050 339 173.



Asiasana:
Tagit:

20014 Turun yliopisto, Finland
Puhelinvaihde: 029 450 5000

Henkilöhaku

Seuraa meitä: 
Facebook   Twitter   Instagram   Youtube   LinkedIn
Opiskelu Tutkimus Palvelut ja yhteistyö Yliopisto Tiedekunnat ja yksiköt Ajankohtaista Lahjoita
© Turun yliopisto