in English
 
 
Yliopiston yhteisten palveluiden henkilöstö

Turussa

Työtilat tiedekuntarakennus Educariumissa (Assistentinkatu 5) ellei muuta mainita.

Palvelupäällikkö Ulla Kiviaho
p. 029 450 3666, 050 339 8126 I ulla.kiviaho@utu.fi

Opintopäällikkö Mari Broberg
p. 040 515 6602 I mari.broberg@utu.fi

Projektikoordinaattori Anna Alasuutari
Koulutusvienti
p. 040 704 7711 I education@utu.fi

Tilapalvelumestari Ari Anteroinen
p. 040 577 3642 I ari.anteroinen@utu.fi

Koulutussuunnittelija Minna Aslama
p. 029 450 3688, 050 300 9024 I eduopo@utu.fi

Koulutussuunnittelija Laura Eklund
p. 050 430 4722, 029 450 3694 I eduopo@utu.fi

Kehittämisasiantuntija Kirsi Klemelä
Quantum, p. 029 450 3508, 050 303 0346 I kirsi.klemela@utu.fi

Controller Nina Kramsu

Laitoskoordinaattori / suunnittelija Jaakko Kuha

Taloussihteeri Juuso Kukko

Opintosihteeri Sari Leppänen
p. 029 450 3691, 050 339 8104 I sari.leppanen@utu.fi

Koulutussuunnittelija Anni Mäki
p. 029 450 3631, 050 339 4873 I eduopo@utu.fi

Koulutuspäällikkö Anne Niemimäki (tv.), sijainen Mirkka Ruotsalainen
p. 029 450 3685, 0
50 339 7854 I edupostgraduate@utu.fi

Koordinaattori Sanna Niukko
p. 029 450 3683, 050 339 7683 I edupostgraduate@utu.fi

Palvelusihteeri Sirkku Nuolemo
p. 029 450 2990, 050 562 8004 I sirkku.nuolemo@utu.fi

Opintosihteeri Riitta Pajula
p. 029 450 3684, 050 339 7686 I riitta.pajula@utu.fi

Opintosihteeri Tuija Parviainen
p. 029 450 3689, 046 922 9777 I tuija.parviainen@utu.fi

Viestintäsuunnittelija Liisa Reunanen
p. 050 339 4750 I liisa.reunanen@utu.fi

Laitoskoordinaattori / henkilöstöasiantuntija Heli Salakoski
p.
029 450 2812, 050 438 1492 I heli.salakoski@utu.fi

Senior Controller Inkeri Siirilä
p. 050 301 8412 I inkeri.siirila@utu.fi

Opintosihteeri Kirsi Sundberg
p. 029 450 3687, 050 414 2680 I kirsi.sundberg@utu.fi

Opintoneuvoja Tanja Viherä (Rauman opintoneuvojan tiedot alempana)
p. 029 450 3693, 0
50 428 8230 I eduopo@utu.fi

Suunnittelija Anna Väre
Kansainvälinen opiskelijaliikkuvuus ja kansainvälinen maisteriohjelma EdLearn
p. 029 450 3117 I education@utu.fi

Raumalla

Työhuoneet kirjastorakennuksen 2. kerroksessa.

Laitoskoordinaattori / henkilöstöasiantuntija Jaana Aikko
p. 029 450 3536, 050 338 7128 I jaana.aikko@utu.fi

Tilapalvelumestari Timo Anttila (toimitilapalvelut)
Päärakennus 1. krs I p. 050 520 1609 I timo.anttila@utu.fi

Koulutuskoordinaattori Jyri Halme
p. 050 595 7806 I jyri.halme@utu.fi

Opintosihteeri Leena Järvisalo
p. 029 450 3546, 050 338 9323 I leena.jarvisalo@utu.fi

Koulutussuunnittelija Pirjo Lehti
p. 029 450 3135, 050 401 4312 I pirjo.lehti@utu.fi

Opintoneuvoja Susanne Leväniemi
p. 050 572 5171 I susanne.levaniemi@utu.fi

Koulutussuunnittelija Merja Mansikkamäki
p. 029 450 3134, 0
50 326 8180 I oporauma@utu.fi

Palvelusihteeri Tiina Peltonen
p. 029 450 3557, 050 339 1738 I tiina.irmeli.peltonen@utu.fi

Sovellussuunnittelija Timo Perttula (IT-palvelut)
p. 040 559 1610 I timo.perttula@utu.fi

Henkilöstösihteeri Virpi Rintala
p. 029 450 3561, 050 339 1762 I virpi.milja.rintala@utu.fi

Asiasana:
Tagit:
 

 Kysy meiltä!

 
  • ​opintoasiat
  • tutkimus- ja jatkokoulutusasiat
  • talous- ja henkilöstöasiat
  • tilat
  • viestintä

Harjoittelukoulujen hallintohenkilökunnan yhteystiedot löydät harjoittelukoulujen sivuilta (yksiköt).