in English
 
 
Ota yhteyttä

Avainkontakteina sinua palvelevat seuraavat henkilöt:

  • Tutkimusyhteistyö: johtaja Antti Saurama,
    antti.saurama@utu.fi, 040-592 4921
  • Koulutus- ja opiskelijayhteistyö: lehtori Antti Tuomisto,
    antti.tuomisto@utu.fi, 040-737 1533
  • Johtamiskoulutus: johtaja Ulla Heinonen,
    ulla.heinonen@utu.fi, 050 591 7199

Oppiainekohtaiset yhteyshenkilöt löydät alla olevasta listasta.

Yrittäjyys

Ulla Hytti, tutkimusjohtaja, dosentti
Ulla.Hytti@utu.fi
+358 405409112

Tietojärjestelmätiede

Antti Tuomisto, lehtori
antti.tuomisto@utu.fi
+358 407371533

Markkinointi

Harri Terho, yliopistotutkija
harri.terho@utu.fi
+358 23339272

Taloustiede

Jouni Jokinen, suunnittelija
jouni.jokinen@utu.fi
+358 23335399

Kansainvälinen liiketoiminta

Niina Nummela, professori
niina.nummela@utu.fi
+358 503307007

Toimitusketjujen johtaminen

Lauri Ojala, logistiikan professori
lauri.ojala@utu.fi
+35850 502 70 31

Markkinointi/Pori

Jaana Tähtinen, professori
jaana.tahtinen@utu.fi
+358 503827931

Laskentatoimi ja rahoitus

Oana Apostol, tutkijatohtori
oana.apostol@utu.fi
+358 23339329

Tulevaisuudentutkimus

Riikka Saarimaa, projektipäällikkö
riikka.saarimaa@utu.fi
+358 23339615

Taloustiede

Teemu Haukioja, tutkijatohtori
tophau@utu.fi
+358 505200798

Talousmaantiede

Heli Marjanen, professori
heli.marjanen@utu.fi
+358 23339308

Kauppaoikeus

Matti J. Sillanpää, professori
matti.j.sillanpaa@utu.fi
+358 400863434

Yritysjuridiikka/Pori

Anu Lähteenmäki-Uutela, OTT KTM, dosentti
anmlaht@utu.fi
+358 505200799

Johtaminen ja organisointi/Pori

Kirsi Liikamaa, Yliopistonlehtori
kirsi.liikamaa@utu.fi
+358 505200787

CCR Tutkimuspalvelut

Antti Saurama, Johtaja
antti.saurama@utu.fi
+358 405924921

Johtamiskoulutusyksikkö exe

Ulla Heinonen, Johtaja
ulla.heinonen@utu.fi
+358 505917199

Oppiaineiden kaikki yhteystiedot.

Asiasana:
Tagit: