in English
 
 
Henkilökunta

Kauppi Heikki, professori, laitoksen johtaja
puh. +358 29 450 2323 / +358 44 093 9600, heikki.kauppi@utu.fi

Kotakorpi Kaisa, professori, laitoksen varajohtaja, (tutkimusvapaalla 1.9.16-31.8.17) puh. +358 50 327 2038, kaisa.kotakorpi@utu.fi

Salonen Hannu, professori
puh. +358 29 450 4117 / +358 50 505 7909, hannu.salonen@utu.fi

Vilmunen, Jouko, professori
puh. +358 29 450 4119 / +358 50 341 8806, jouko.vilmunen@utu.fi

Virén Matti, emeritusprofessori
puh. +358 29 450 4122 / +358 50 505 8089 matti.viren@utu.fi

​Okko Paavo, emeritusprofessori
puh. +358 29 450 4121 / +358 50 505 8081, paavo.okko@utu.fi

Niinimäki, Juha-Pekka, lehtori
puh. +358 29 450 4110 / +358 50 337 0842, juha-pekka.niinimaki@utu.fi

Kitti, Mitri, tutkijatohtori
puh. +358 29 450 4106 / +358 50 310 2639,
mitri.kitti@utu.fi

Korpela, Ville, erikoistutkija, tuntiopettaja
puh. +358 29 450 4107 / +358 50 320 0578, v
ille.korpela@utu.fi

Oikarinen, Elias, tutkijatohtori 
elias.oikarinen@utu.fi

Vihanto Martti, tutkijatohtori
puh. +358 29 450 4118 / +358 50 505 8028, martti.vihanto@utu.fi
Ristolainen, Kim, tutkijatohtori 
kim.ristolainen@utu.fi

Mäkelä, Erik​, tutkijatohtori, KTK-opiskelijoiden omaopettaja
erik.makela@utu.fi
Asiasana:
Tagit: