in English
 
 
Henkilökunta

 Kauppi Heikki, professori, laitoksen johtaja
puh. (02) 333 5396, heikki.kauppi@utu.fi, huone 2.22

Kotakorpi Kaisa, professori, laitoksen varajohtaja, (tutkimusvapaalla 1.9.16-31.8.17)puh. (02) 333 9339, kaisa.kotakorpi@utu.fi, huone 2.21

Salonen Hannu, professori
puh. (02) 333 5403, hannu.salonen@utu.fi, huone 2.23

Böckerman Petri, professori
puh. (02) 333 6438, petri.bockerman@utu.fi, huone 2.18

Virén Matti, emeritusprofessori
puh. (02) 333 5397, matti.viren@utu.fi

Okko Paavo, emeritusprofessori
 puh. (02) 333 9338, paavo.okko@utu.fi, huone 2.32 

Niinimäki, Juha-Pekka, lehtori
puh. (02) 333 5404, juha-pekka.niinimaki@utu.fi, huone 2.24

Kitti, Mitri, tutkijatohtori
puh. (02) 333 6438,
mitri.kitti@utu.fi, huone 2.27

Korpela, Ville, erikoistutkija, tuntiopettaja
puh. (02) 333 6428, v
ille.korpela@utu.fi, huone 322

Oikarinen, Elias, tutkijatohtori
puh. (02) 333 9333,
elias.oikarinen@utu.fi, huone 324

Vihanto Martti, tutkijatohtori
puh. (02) 333 9335,
martti.vihanto@utu.fi, huone 323





Asiasana:
Tagit: